vineri, 4 octombrie 2013

Vineri ,4.10.2013

A veniit şi weekendul mult aşteptat , am o grămadă să vă povestesc , băii decii fiţi foarte atenţi diriga şi dna Marcu sunt de acord cu Halloween şii eu sunt coordonator şef :) . Am pictat acum căteva zile Moartea cu Toporul cu Tibi ,colegul meu de bancă .


Mă certasem ieri cu Mariia că i-am pus eu din greşeală gheata ei la duşu din sală. Oricumnu am făcut-o intenţionat şi aşa mare scofală nu era o mare pierdere ,aşa că gura mică . Oricum nici eu , nici Ştefii nici Andreea nici Octa şi nici Anna nu le mai suportăm mai nimeni nu le mai suportă pe Mariia şi Lumi ....