duminică, 30 iunie 2013

...

 
 
 
Ehee , a venit şi vacanţa mare ... Toot ce am făcut anul acesta a fost ca o carte , am avut şi bune şi rele , dar noi chiar dacă ne-am certat tot am rămas împreună. Oricum a venit vacanţa şi Beculeţ e în Bucureşti , dar asta nu ne va despărţii ,şi o să facem lucruri nebuneşti şi la anul când vom fii clasa a şaptea ...