Salut!Am creat acest blog pentru a împărtăşii momentele unice de zi cu zi.Noi suntem Gogoşică(Bibii),Beculeţ(Lumii),Pisoiaş(Octa),Beţişor(Ştefii) şi nu în ultimul rând Iaurţel(Marii) . Sperăm că o să ne distrăm împreună.
vineri, 27 septembrie 2013
27.09.2013
Ne-am hotărât vom avea 2 Puştoaice în plus , dar pe Maria o s-o scoatem că nu mai stăm cu ea ... Ele sunt Anne si Andreea (i-am uitat porecla ) o să sedescrie şi ele mai încolo .
21.09.2013
Heii mergem la muzeul [Casă de Târgoveţii ] utaţi o pozică :
Acolo ghidul ne-a explicat cum trăiau oamenii pe atuncii ,şi dupa am facuut pozicii în faţă
Acolo ghidul ne-a explicat cum trăiau oamenii pe atuncii ,şi dupa am facuut pozicii în faţă
Apoii am mers în centru la KFC şi la statui .
Ahhh eu cu Ştefii am luat 202 şi nu ştiam unde duce că 30 venea în 23 de minute aşa că l-am luat pe 202 şi am coborât la HappY MalL şi de acolo am mers pe jos , cred că am slabiit. eh şi cam atât interesant :*
20.09.2013
Heii azi ne-am făcut o nouă pretenaşă o cheama Andreea şi este posibil săne fie viitoare colegă de blog .
I-am spus azi fetelor să facem cerere doamnei Marcu să nelasă săorganizăm o petrecere de Halloween , dar Stefii a zis că ea nu se bagă că cică nu vrea să se facă de râs . Dar cu ce să se facă de râs că a încercat să facă un bine şcolii ? Că toţi vor Halloween . Ehhh, asta este .
16.09.2013
Heiii ,azi am început şcoala şii avem 3 colegii noi 2 fete ( a dat domnu) şi un băiat suuper înalt ...
Abonați-vă la:
Postări (Atom)

.jpg)
