Acolo ghidul ne-a explicat cum trăiau oamenii pe atuncii ,şi dupa am facuut pozicii în faţă
Apoii am mers în centru la KFC şi la statui .
Ahhh eu cu Ştefii am luat 202 şi nu ştiam unde duce că 30 venea în 23 de minute aşa că l-am luat pe 202 şi am coborât la HappY MalL şi de acolo am mers pe jos , cred că am slabiit. eh şi cam atât interesant :*

.jpg)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu