vineri, 27 septembrie 2013

21.09.2013

Heii mergem la muzeul [Casă de Târgoveţii ] utaţi o pozică :
Acolo ghidul ne-a explicat cum trăiau oamenii pe atuncii ,şi dupa am facuut pozicii în faţă
Apoii am mers în centru la KFC şi la statui .
Ahhh eu cu Ştefii am luat 202 şi nu ştiam unde duce că 30 venea în 23 de minute aşa că l-am luat pe 202 şi am coborât la HappY MalL şi de acolo am mers pe jos , cred că am slabiit. eh şi cam atât interesant :*

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu