vineri, 27 septembrie 2013

27.09.2013

Ne-am hotărât vom avea 2 Puştoaice în plus , dar pe Maria o s-o scoatem că nu mai stăm cu ea ... Ele sunt Anne si Andreea (i-am uitat porecla ) o să sedescrie şi ele mai încolo .

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu