Salut!Am creat acest blog pentru a împărtăşii momentele unice de zi cu zi.Noi suntem Gogoşică(Bibii),Beculeţ(Lumii),Pisoiaş(Octa),Beţişor(Ştefii) şi nu în ultimul rând Iaurţel(Marii) . Sperăm că o să ne distrăm împreună.
vineri, 27 septembrie 2013
27.09.2013
Ne-am hotărât vom avea 2 Puştoaice în plus , dar pe Maria o s-o scoatem că nu mai stăm cu ea ... Ele sunt Anne si Andreea (i-am uitat porecla ) o să sedescrie şi ele mai încolo .
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu