I-am spus azi fetelor să facem cerere doamnei Marcu să nelasă săorganizăm o petrecere de Halloween , dar Stefii a zis că ea nu se bagă că cică nu vrea să se facă de râs . Dar cu ce să se facă de râs că a încercat să facă un bine şcolii ? Că toţi vor Halloween . Ehhh, asta este .

Acest comentariu a fost eliminat de autor.
RăspundețiȘtergere