vineri, 27 septembrie 2013

20.09.2013

Heii azi ne-am făcut o nouă pretenaşă o cheama Andreea şi este posibil săne fie viitoare colegă de blog .
I-am spus azi fetelor să facem cerere doamnei Marcu să nelasă săorganizăm o petrecere de Halloween , dar Stefii a zis că ea nu se bagă că cică nu vrea să se facă de râs . Dar cu ce să se facă de râs că a încercat să facă un bine şcolii ? Că toţi vor Halloween . Ehhh, asta este .

Un comentariu: