Salut!Am creat acest blog pentru a împărtăşii momentele unice de zi cu zi.Noi suntem Gogoşică(Bibii),Beculeţ(Lumii),Pisoiaş(Octa),Beţişor(Ştefii) şi nu în ultimul rând Iaurţel(Marii) . Sperăm că o să ne distrăm împreună.
vineri, 27 septembrie 2013
16.09.2013
Heiii ,azi am început şcoala şii avem 3 colegii noi 2 fete ( a dat domnu) şi un băiat suuper înalt ...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu