Salut!Am creat acest blog pentru a împărtăşii momentele unice de zi cu zi.Noi suntem Gogoşică(Bibii),Beculeţ(Lumii),Pisoiaş(Octa),Beţişor(Ştefii) şi nu în ultimul rând Iaurţel(Marii) . Sperăm că o să ne distrăm împreună.
duminică, 30 iunie 2013
...
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu