miercuri, 29 mai 2013

EXCURSIE!!!

Poimaine adica vineri vom merge intr-o excursie de o noapte la Piatra Neamt. O sa facem poze sa punem pe blog si ABIA ASTEPTTT!!!!!!Eu o sa stau cu Bibii in camera, pentru ca nu mai vine Lumii...o sa-mi fie dor de ea!
See you soon! Bye-Bye!
By Betisor...

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu